Kontakt

Her finder du CBR-Randers' kontaktoplysninger og information om parkering og buskørsel til adressen.

CBR-Randers - Center for Beskæftigelse og Rehabilitering
Ydervangen 1
8920 Randers NV

Tlf.: 89 15 84 00
E-mail: cbr@randers.dk

Ydervangen 1: Administration, Maskinfabrik, Kantine

Ydervangen 3: Snedkeri

Ydervangen 5: Beskæftigelsesafdeling, Montage

Buslinjer

Til Ydervangen: Bybus nr. 1 og 5 samt rutebil 235.

Parkering

Der er gode parkeringsmuligheder på centrets parkeringspladser.

Administration

CBR-Randers' administration finder du på Ydervangen 1.

Telefontid: Mandag - torsdag kl. 8.00 - 15.30 og fredag kl. 8.00 - 15.00

Telefon: 89 15 84 00

EAN nummer

CBR-Randers' EAN nr.: 57 98 00 42 93 287

Telefon/mailliste

Thomas Borup
Centerleder
89158401
thomas.borup@randers.dk

Annette Engelbret-Pedersen
Adm. leder
8915 8402
annette.engelbret-pedersen@randers.dk 

Agnes Fomsgaard
8915 8423
agnes.fomsgaard@randers.dk

Anette Starke Jensen
8915 8415
anette.starke.jensen@randers.dk

Anja Vibeke Munch
8915 8425
anja.vibeke.munch@randers.dk

Anna Grete Christensen
8915 8414
anna.grethe.christensen@randers.dk

Bende Kjeldsen
8915 8467
bende.kjeldsen@randers.dk

Bjarne Oppermann
8915 8486
bjarne.oppermann@randers.dk

Birgitte Juul
8915 8477
birgitte.juul@randers.dk

Carina Messell Shoja
8915 8406
carina.messell.shoja@randers.dk

Dennis Thor
8915 8468
dennis.thor@randers.dk

Gitte Møller (Borgerforløb)
8915 8422
gitte.moeller@randers.dk

Gitte Møller (Kantine)
8915 8465
gitte.moller2@randers.dk

Grete Jepsen
8915 8418
grete.jepsen@randers.dk

Grethe Bay Møller
8915 8478
grethe.moller@randers.dk

Hanne Poulsen
8915 8421
hanne.poulsen@randers.dk

Heidi Nøhr
8915 8471
heidi.nohr@randers.dk

Helle Mørch-Johansen
8915 7517
helle.morch-johansen@randers.dk

Helle Slipsager Hedegaard
8915 8413
helle.slipsager.hedegaard@randers.dk

Jan Bager
8915 7507
jan.bager@randers.dk

Jeanette Hoffmann
8915 8411
jeanette.hoffmann@randers.dk

John Albertsen
8915 7504
john.albertsen@randers.dk

Jørn Ringø
8915 8470
jorn.ringo@randers.dk

Karin Bugge
8915 8420
karin.bugge@randers.dk

Knud Lindø Jensen
8915 8475
knud.lindo.jensen@randers.dk

Lars Ruby Palmqvist
8915 7509
lars.ruby.palmqvist@randers.dk

Lene Busk Madsen
8915 8466
lene.busk.madsen@randers.dk

Liselotte Frier Pedersen
8915 8408
liselotte.frier.pedersen@randers.dk

Liselotte Østergaard
8915 7514
liselotte.ostergaard@randers.dk

Lonnie Borbye-Langvad
8915 8476
lonnie.langvad@randers.dk

Lotte Busk
8915 8404
lotte.busk@randers.dk

Mette Carstensen
8915 8483
mette.carstensen@randers.dk

Mette Klausen
8915 8409
mette.klausen@randers.dk

Mette Nielsen
8915 8417
mette.nielsen8@randers.dk

Mogens Andersen
8915 8445
mogens.andersen@randers.dk

Ove Bak Nielsen
8915 8474
ove.bak.nielsen@randers.dk

Patricia Norre Barslev
8915 8412
Patricia.barslev@randers.dk

Stig Rasmussen
8915 8473
stig.rasmussen@randers.dk

Susanne Falch
8915 8407
susanne.falch@randers.dk

Susanne Kristensen
8915 8464
susanne.kristensen@randers.dk

Susanne Lanng Mathiasen
8915 8410
susanne.lanng.mathiasen@randers.dk

Trine K. Gnudtzmann
8915 8419
trine.gnudtzmann@randers.dk

Ulla Svejstrup
8915 8480
ulla.svejstrup@randers.dk

Vibeke Hyldgaard
8915 7513
vibeke.hyldgaard@randers.dk

Yvonne Nørgaard Hansen
8915 8487
yvonne.norgaard.hansen@randers.dk