Kontakt

Her kan du finde kontaktoplysninger og information om parkering samt buskørsel til adressen.

Sekretæren er klar til at hjælpe dig

CBR-Randers - Center for Beskæftigelse og Rehabilitering
Ydervangen 1
8920 Randers NV

Tlf.: 8915 8400
E-mail: cbr@randers.dk

Telefontid

Mandag-torsdag: 08.00-15.00
Fredag: 08.00-14.30

EAN-nr.: 57 98 00 42 93 287

Du kan tage bybus nummer 1 og 5 til centret.

Der er gode parkeringsmuligheder på centrets parkeringspladser.

Ledelse

Centerleder
Thomas Borup
Tlf.: 8915 8401
E-mail: thomas.borup@randers.dk

Adm. leder
Annette Engelbret-Pedersen
Tlf.: 8915 8402
E-mail: annette.engelbret-pedersen@randers.dk 

Personale

Agnes Fomsgaard
Tlf.: 8915 8423
E-mail: agnes.fomsgaard@randers.dk

Anna Grete Christensen
Tlf.: 
8915 8414
E-mail: anna.grethe.christensen@randers.dk

Bende Kjeldsen
Tlf.: 8915 8467
E-mail: bende.kjeldsen@randers.dk

Bjarne Oppermann
Tlf.: 8915 8486
E-mail: bjarne.oppermann@randers.dk

Benedikte Ramløv Holt
Tlf.: 8915 8415
E-mail: benedikte.ramlov.holt@randers.dk

Birgitte Juul
Tlf.: 8915 8477
E-mail: birgitte.juul@randers.dk

Christina Bilde
Tlf.: 8915 8417
E-mail: christina.bilde@randers.dk

Daniel Holm Kristensen
Tlf.: 8915 8412
E-mail: daniel.holm.kristensen@randers.dk

Dennis Thor
Tlf.: 8915 8468
E-mail: dennis.thor@randers.dk

Gitte Møller (Borgerforløb)
Tlf.: 8915 8422
E-mail: gitte.moeller@randers.dk

Gitte Møller (Kantine)
Tlf.: 8915 8465
E-mail: gitte.moller2@randers.dk

Grethe Bay Møller
Tlf.: 8915 8478
E-mail: grethe.moller@randers.dk

Hanne Poulsen
Tlf.: 8915 8421
E-mail: hanne.poulsen@randers.dk

Heidi Nøhr
Tlf.: 8915 8471
E-mail: heidi.nohr@randers.dk

Helle Slipsager Hedegaard
Tlf.: 8915 8413
E-mail: helle.slipsager.hedegaard@randers.dk

Jan Bager
Tlf.: 8915 7507
E-mail: jan.bager@randers.dk

Karina Catherine Jennifer Hvass
Tlf.: 8915 8406
E-mail: karina.catherine.jennifer.hvass@randers.dk

Knud Lindø Jensen
Tlf.: 8915 8475
E-mail: knud.lindo.jensen@randers.dk

Lars Ruby Palmqvist
Tlf.: 8915 7509
E-mail: lars.ruby.palmqvist@randers.dk

Lene Busk Madsen
Tlf.: 8915 8466
E-mail: lene.busk.madsen@randers.dk

Liselotte Frier Pedersen
Tlf.: 8915 8408
E-mail: liselotte.frier.pedersen@randers.dk

Liselotte Østergaard
Tlf.: 8915 7514
E-mail: liselotte.ostergaard@randers.dk

Lotte Busk
Tlf.: 8915 8404
E-mail: lotte.busk@randers.dk

Mette Carstensen
Tlf.: 8915 8483
E-mail: mette.carstensen@randers.dk

Mette Klausen
Tlf.: 8915 8409
E-mail: mette.klausen@randers.dk

Mogens Andersen
Tlf.: 8915 8445
E-mail: mogens.andersen@randers.dk

Ove Bak Nielsen
Tlf.: 8915 8474
E-mail: ove.bak.nielsen@randers.dk

Stig Rasmussen
Tlf.: 8915 8473
E-mail: stig.rasmussen@randers.dk

Susanne Falch
Tlf.: 8915 8407
E-mail: susanne.falch@randers.dk

Susanne Kristensen
Tlf.: 8915 8464
E-mail: susanne.kristensen6@randers.dk

Susanne Lanng Mathiasen
Tlf.: 8915 8410
E-mail: susanne.lanng.mathiasen@randers.dk

Trine K. Gnudtzmann
Tlf.: 8915 8419
E-mail: trine.gnudtzmann@randers.dk

Ulla Svejstrup
Tlf.: 8915 8480
E-mail: ulla.svejstrup@randers.dk

Yvonne Nørgaard Hansen
Tlf.: 8915 8487
E-mail: yvonne.norgaard.hansen@randers.dk

Bygningsoversigt

Ydervangen1 samt Ydervangen 5